Навчайтеся разом з нами

Школа бізнесу існує вже понад 25 років, ми навчаємо молодь економічної грамоті в світлі сучасних вимог та в рамках виховання правової компетентності.

Наші випускники усвідомлено продовжують свій життєвий шлях за напрямком, обраним в Школі бізнесу, і є справді конкурентоздатними та соціально-активними суб’єктами серед молоді та в житті.
Окрім вивчення профільних предметів таких як: основи економіки підприємства, основи бухгалтерського обліку, правові основи підприємницької діяльності, основи економічної теорії… тощо, учні створюють та презентують власний бізнес- або соціальний проект.
Так, з 2005 по 2019 рік, команда Профільної школи бізнесу успішно представляла Україну на Відкритому фестивалі-конкурсі з економіки та підприємництва у Мінську ( Білорусь) «Лестница успеха». Ми активно співпрацюємо з Навчально-науковим інститутом економіки та менеджменту НУВГП та НУ «Острозька академія». Окрім зазначеного Конкурсу, за останні кілька років учні Школи бізнесу показали високі результати та отримали перемоги в багатьох конкурсах як на рівні України, так й на міжнародному рівні (фотоматеріали та інформація на сторінці «Профільна школа бізнесу Рівненського міського Палацу дітей та молоді» на сайті Facebook).

float.png

Розклад занять 

Розклад занять Школи бізнесу

Gallery.png

Наші проекти

Фестиваль-конкурс серед учнів «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра!»

Ocean-Squid.png

Наші пертнери

Наші соціальні, наукові та бізнес-партнери

Наші педагоги

Любчик Л.О. – керівник профільної Школи бізнесу ПДМ, педагог дисциплін: основи економічної теорії (основи маркетингу, основи менеджменту, макроекономіка, мікроекономіка), основи економіки підприємства; проектна діяльність (бізнес-планування; презентації).

Калікіна Ю.Л. — педагог дисциплін: основи бухгалтерського обліку, основи аудиту, податки та податкова політика України, основи інформатики; проектна діяльність (бізнес-планування, презентації).

Старікова В.В. – юрисконсульт ПДМ, педагог дисципліни: правові основи підприємницької діяльності, проектна діяльність (правові аспекти бізнес-планування).

Боднарюк І.Л.– к.е.н., педагог дисципліни – Автоматизовані системи ведення бухгалтерського обліку на підприємстві (1 «С» : Бухгалтерія.), МАН.

Фотогалерея

Copyright@Рівненський міський Палац дітей та молоді — 2004-20019

Закрыть меню