Профільна ШКОЛА СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ бере свій початок з підрозділу бального танцю школи української народної культури ПДМ, і була створена 1992 році.

Мета — виховання молодого покоління, соціально адаптованого до умов сьогодення, надання учням широких теоретичних знань та практичних навичок із використанням передового педагогічного досвіду, створення необхідних умов для опанування програмним матеріалом, формування та вдосконалення танцювальних знань шляхом музично-пластичного, художньо-естетичного та фізичного виховання з наданням допрофесійної та професійної освіти. 

Основні принципи діяльності

Основними принципами діяльності школи є безперервність — розвиток особистості на всіх етапах життєдіяльності, послідовність — врахування вікових особливостей та індивідуальних природних здібностей кожної дитини. 

Дізнатися більше

Навчальні класи

Школа спортивного танцю складається з 8-ми навчальних класів, студії спортивного танцю та ансамблю. Навчання в школі розраховано на 9 років і складається з 5-ти ступенів. Це надає вихованцям рівні можливості для творчого розвитку та самовизначення.

Дізнатися більше

Умови прийому

Структурним підрозділом школи є студія спортивного танцю з однорічним курсом навчання та ансамбль. Головною метою студії є залучення дітей різного віку та здібностей до сучасного танцювального мистецтва, озброєння учнів основними поняттями …

Дізнатися більше

Якщо у вас виникли питання, зв’яжіться з нами

Наша адреса: вул. Кн.Володимира,10 Школа спортивного танцю 

Телефон для довідки: +38 (067) 555 4477

pdm.rivne@gmail.com

Закрыть меню